کتاب مقاله بیماری آرایش

مردها چگونه عاشق می شوند

تاریخ نشر: سه شنبه ۵ مهر ۱۳۹۰ 
|

مشاهده : ۳۵۵ 
|ارسال به دوستان


می خواهی که مرد زندگی ات فقط و فقط به تو فکر کند ؟ همه چیز به تو بستگی دارد. مردها همه شبیه هم هستند، همان طور که زن ها مثل یکدیگرند و اصولاً انسان ها با هم شباهت دارند ! رعایت یکسری مسائل می تواند شما را در این راستا کمک کند. در این مقاله چند مورد کوچک آمده که با انجام آنها مرد زندگی تان شیفته شما می شود، البته اگر این موارد را همیشه رعایت کنید و به یک محدوده زمانی محصورش نکنید. لازم است که این کارها عادت روزمره تان شود، نه این که مدتی « فیلم » بازی کنید !

این یک سوال گیج کننده است :

آیا لحظه خاص یا اتفاق خاصی وجود دارد که با توجه به آنها مردها به طور ناگهانی عاشق شوند ؟ جواب این سوال روشن نیست اما اصولی کلی برای آن وجود دارد. مردها نیازهایی ذاتی و غریزی دارند که بایستی قبل از این که با شما ارتباط عمیقی داشته باشند، آنها را با شما مطابقت دهند. وقتی مردی متوجه می شود که شما برای همه نیازهایش ایده آل به نظر می رسید، در لحظه وارد عمل شده و برای پیشنهاد ازدواج به شما اقدام می کند. مردها چهار خواسته اصلی و اولیه ارتباطی دارند که گاهی اوقات با کوچک ترین برخورد و رفتار شما اغنا می شود. کارشناسان کوچه ما در این مقاله، خواسته های مزبور را با مثال هایی، برای شما توضیح می دهند. پس شما می توانید آنها را به کار ببندید :

۱- حس حمایت :

مردها در مواقع سختی نیاز به یک پشتیبان دارند. پروفسور دیوید گیونس نویسنده کتاب « نشانه های عاشقی »معتقد است در صورتی که شما برای او نقش یک حامی و پشتیبان را داشته باشید، احساس رضایت داشته و حس خوبی را به او منتقل می کند. نه تنها نباید در برابر او بی تفاوت باشید و از هرگونه کمکی دریغ کنید، بلکه حتی باید برای کمک به او آغوش باز کنید. بنابراین به او برای انرژی دوباره و متعهد بودن در کارهایش فرصت دهید و پس از بهبود وضعیت روحی اش از او تشکر کنید. این کارهای کوچک می تواند ازاو یک قهرمان بسازد.

به او کاری برای انجام دادن بدهید :

از او بخواهید تا چیزی را تعمیر کند. با این کار احساس موفقیتش افزایش می یابد.

نظر او را بخواهید :

حتی اگر به انتخاب و سلیقه خودتان می خواهید کاری را انجام دهید، از او نظر سنجی کنید و نظر او را هم بپرسید.

گاهی اوقات لباس های او را بپوشید :

این نشان می دهد که شما او را از بین چندین مرد انتخاب کرده اید و قبولش دارید.

۲- حس آزادی :

پروفسور دن نیوهارت می گوید :«مردان اطمینان دارند که شخصیت شان بعد از ازدواج هیچ تغییری نمی کند. به او نشان دهید که شما نمی خواهید شخصیتش را تغییر دهید. با این کار به او ثابت می شود شما او را همان طور که هست قبول دارید. اما هرگز شخصیتش را خرد نکنید. با این کار به او حس آزادی می دهید.»

برای شان محدودیت ایجاد نکنید :

مردها از محدود شدن متنفرند. بنابراین برای شان محدودیت ایجاد نکنید. با این کار او احساس بهتری نسبت به شما دارد.

مردها را در احساساتتان شریک کنید :
اگر عصبانی بودید، اجازه دهید او هم احساس شما را بفهمد. او در این مواقع به شما قوت قلب می دهد.

برای خلوت و تنهایی او احترام قایل شوید :
فاصله فیزیکی از همسرتان، نماد استقلال برای یک مرد است. با این کار به او نشان می دهید که برای او ارزش و احترام قایلید.

۳- حس ارزش و احترام :

شاید در ظاهر از خود راضی به نظر برسند، اما این طور نیست. مردها نیاز دارند تا مورد احترام بقیه قرار بگیرند و قدردانی شوند. دکتر دوبرانسکی می گوید : «اگر زمانی که کنار شماست، به او احترام بگذارید، او هم متقابلاً دوست دارد که بیشتر به شما نزدیک شود.»

او را شاد کنید :

فیلم های کمدی ببینید. وقتی همسرتان ناراحت است، او را بیرون ببرید.

بازی های فکری انجام دهید :

فعالیت هایی که به توان ذهنی نیاز دارند، انجام دهید مثل جدول حل کردن و شطرنج. شاید کمی احمقانه به نظر برسد اما اشتباه نکنید. توانایی حل مسائل و مشکلات به او ثابت می کند که شما گاهی اوقات می توانید مانند او باشید.

متفاوت و خاص باشید :
وقتی شما را با دیگران مقایسه کند، به خاص بودن شما پی می برد. او را به جمعی دعوت کنید که در آن جمع شما از همه سر هستید.

۴- حس راحتی و آسایش

آلن هیرچ، پزشک متخصص درمان های بویایی و چشایی معتقد است که عاشق شدن حاصل وابستگی شدیدی است که زمانی اتفاق می افتد که اکسی توسین در مغز فوران می کند. هورمون های عشق زمانی که افراد برای هم متناسب به نظر می رسند، رها می شوند. زمانی که او با شما احساس راحتی و لذت می کند، به قلمرو عشق نزدیک شده است. پس موارد زیر را امتحان کنید :

اجازه دهید شما را مرتب و آراسته ببیند :

آرایش کردن جلوی همسرتان حس صمیمیت و علاقه را بیشتر می کند زیرا این همان چیزی است که مردهای دیگر از دیدن آن ناتوان هستند و فقط و فقط همسرتان شاهد آن است. پس برای او « اختصاصی و ویژه » آراسته باشید.

با یکدیگر غذا درست کنید :

هرچه بیشتر با هم غذا درست کنید، او بیشتر بابت پختن غذا از شما قدردانی می کند. او را به محیط منزل علاقمند کنید. صرف زمان زیاد در محل کار یا شرکت در کلاس های مختلف و مواردی از این قبیل، فرصت عاشقی را از مردها می گیرد. آنها به جای یک زندگی عاشقانه خانوادگی، به کارشان اولویت می دهند و معتقدند که داشتن یک رابطه عشقی آنها را از کارشان دور می کند و فرصت پیشرفت را از آنها می گیرد.

هرگز با او نگنجید :

مطمئن باشید مردها از بحث و جدل کردن متنفرند، اما این اشتباه است که هرگز نسبت به چیزی عکس العمل منفی نداشته باشید.

حس ترس و اضطراب :

اغلب مردها نگرانند که اگر عاشق شوند، دوست ها و خیلی چیزهای دیگر را از دست می دهند. به عقیده خودشان وقتی مردی عاشق می شود، ممکن است برای مدتی از بسیاری موارد کناره گیری کند.
منبع:نشریه کوچه ما

مطالب مرتبط با مردها چگونه عاشق مي شوند


 

پسورد فایل:

لینک دانلود -

icon برچسب ها: , , ,
  • نوشته: admin
  • تاریخ: ۹ آذر ۱۳۹۰
  • دیدگاه‌ها خاموش
  • قسمت نظرات برای این مطلب غیر فعال شده است.