کتاب مقاله بیماری آرایش

بازی کنید و آشپزی یاد بگیرید. !

بر چسب های مرتبط:
بازی آنلاین بازی حکم آشپزی خانواده سبز بازی های آنلاین بازی باربی بازی باربی داده گستر عصر نوین آنلاین پختن مرغ کیک بازی دخترانه بازی تخته نرد پخت میگو آشپزی آنلاین کارنسی بازی آنلاین بازی دخترانه آنلاین فا داده پرداز رایانه متین پخت کیک

همیشه در بین افراد مختلف جامعه کسانی هستند که به آشپزی علاقه داشته باشند . فرقی هم ندارد که این افراد زن باشند و با مرد. به جرات میتوان گفت بهترین آشپزها ، مردها هستند. اگر شما هم دوست دارد آشپزی و پخت غدا هستید با ما بمانید . در این پست قصد داریم دو بازی آشپزی جدید و جذاب را به شما کاربران علاقمند به آشپزی معرفی کنیم.پس با ما بمانید.

اولین بازی ، بازی آنلاین آشپزی چینی نام دارد. بازی آنلاین آشپز چینی یک بازی جالب برای کسانیه که به بازی های آشپزی علاقه دارند. در این بازی باید با دستورهایی که به شما داده میشه بتونید غذاها رو آماده کنید. طریقه بازی بدین صورت است که دستورات لازم در طی بازی به شما داده میشه.

دومین بازی ، بازی آنلاین پخت کیک است. بازی آنلاین پخت کیک بازی جالبی برای دخترانیه که دوست دارن آشپزی یاد بگیرن. در بازی آنلاین پخت کیک با استفاده از موادی که به شما داده میشه باید بتونید یک کیک خوشمزه درست کنید و اونو سرو کنید. در طول بازی توضیحات کافی برای نحوه پخت به شما داده میشه. طریقه بازی بدین صورت است که در طول بازی آموزش اضافه کردن مواد و ترتیب اونا به شما یاد داده میشه.    

بازی آنلاین پخت کیک

برای کسب اطلاعات بیشتر و انجام این بازی ها به سایت بزرگ بازیخونه مراجعه نمایید.

 

 

مطالب مرتبط با بازی کنید و آشپزی یاد بگیرید. !


 

پسورد فایل:

لینک دانلود -

icon برچسب ها: , , ,
  • نوشته: admin
  • تاریخ: ۱۵ دی ۱۳۹۱
  • دیدگاه‌ها خاموش
  • قسمت نظرات برای این مطلب غیر فعال شده است.